ELLA SELENA WRÓŻKA PARAPSYCHOLOG
Anioł Możliwych Cudów może sprawić, że Twoje życie stanie sie cudem, zaufaj, uwierz i pokochaj......
IHomeNEWSYNapisz mailaWarsztatySpotkaniaPowróż sobieHoroskopMediaPokaz kartKalendarz księżycowyKSIĘGADodaj ogłoszenieLinkiKontakt
JAKA KARTA TAROTA BĘDZIE CIĘ PROWADZIĆ W 2015 ROKU
MAGICZNE ROZWAŻANIA NAD JAKOŚCIA NASZEGO ŻYCIA
SEKSHOROSKOP NA WESOŁO
MAGICZNE RYTUAŁY
TAROT WRÓŻKI SARY
HOROSKOP CODZIENNY
HOROSKOP NUMEROLOGICZNY NA 2015
Poznaj siebie
HOROSKOP CODZIENY EROTYCZNY
Ella opowiada o andrzejkowych wróżbach
Wielkanocny horoskop wiosenny
Horoskop
Wszystkie obrazy w tym albumie
HOROSKOP KWIATOWY
HOROSKOP KWIATOWY
21/10/2012 18:30:29
 

Horoskop kwiatowy

Starożytni znali już mowę kwiatów, z nimi utożsamiali charaktery i losy ludzkie. Faktycznie wiele w tym prawdy, ponieważ każda roślina miała swoją historię, swoją legendę. Stąd zapewne już najdawniejszych czasów ludzie doświadczali tajemnic płynących ze świata roślin. Celtowie cenili sobie mowę płynącą z szumu drzew. Starożytni Grecy kochali rośliny i każda z nich miała swoją boginię, swojego patrona, a co za tym idzie i człowiek, który podlegał jej wibracjom. Ich symbolika miała związek z układem planet i żywiołami ziemi. Historia kwiatów była badana i opisywana już od najwcześniejszych czasów. Ponadto uważano, że w każdej roślinie drzemie jej duch, dlatego każdemu z kwiatów przyporządkowałam jej Anioła, istotę, która jest z nami od zawsze. Anioły do dziś opiekują się wszystkimi żywymi istotami na tej ziemi. Każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża, który jest z nim od poczęcia, aż do śmierci. Każda roślinka, kamień, zwierzę, nawet miejsce ma swojego ducha opiekuńczego, a są nimi przecież te niezwykłe, eteryczne istoty, Aniołami, posłańcami Boga, zwane.

Inspiracją do stworzenia Aniołów Kwiatowych był opracowany wcześniej Horoskop Kwiatowy. Zupełnie nieświadoma, następujących zdarzeń pisałam go parę lat wcześniej, przyporządkowując wibracjom kwiatów, znaków zodiakalnych i ich planet.

Oczywiście tym następującym zdarzeniem, była myśl stworzenia na jego kanwie odpowiednich istot opiekuńczych, czyli Aniołów kwiatowych.

Zatem kwiat, którego wibracjom podlegamy już w momencie urodzenia, podporządkowany jest swojej istocie opiekuńczej, czyli Aniołowi. Te prawdy drzemią w naszej podświadomości, są zapisane w naszym kodzie genetycznym, są także dostępne w świadomości zbiorowej ludzkości, tzw. Księdze Akaszy.

Ale kto nie wierzy może zajrzeć do starych mądrych ksiąg, w których owe prawdy zostały zapisane. I całe szczęście, że możemy nadal czerpać z tej starej, mądrej wiedzy. Przeczytaj, a przekonasz się ile w tym wszystkim prawdy. Jeśli masz jakieś dylematy, zapytaj się swojego, kwiatowego Anioła, on Ci odpowie, przyjdzie w momencie błysku zrozumienia lub marzeniu sennym. Zobaczysz, że życie z Aniołami jest barwniejsze i lepsze, bo dzięki temu, Ty stajesz się bardziej świadomy swojej dobroci i człowieczeństwa. Zaczynasz widzieć rzeczy, których dotąd nie dostrzegałeś i powoli ze zwykłego zjadacza Chleba, stajesz się wspaniałą, uduchowioną istotą. A wtedy już zwykłe, codzienne problemy nie są już takim utrapieniem, jak bywało to wcześniej. Zaczynasz żyć pełną piersią i czujesz, że żyć warto, że egzystencja, to wspaniały, soczysty owoc, którego możesz posmakować, tu i teraz. Jest taka sentencja o Aniołach, którą przekazała mi pewna wspaniała kobieta, Krystyna. A brzmi ona tak: 

Aniołom obcięto skrzydła, bo były zbyt wolne.

Aniołom zabrano szaty, bo były w nich zbyt piękne.

Anioły obrzucano błotem, bo były zbyt czyste.

Stoją teraz Anioły z oberwanymi skrzydłami, nagie i brudne.

Lecz nadal są DOSKONAŁE. 

Anioł Goryczki

Anioł Goryczki patronuje ludziom urodzonym pomiędzy 1 a 10 stycznia. Przy czym wpływają na Ciebie wibracje zodiakalnego Koziorożca oraz dokładność i zdyscyplinowanie Saturna. Jesteś istotą niebanalną, noszącą w sobie wielką tęsknotę za niezwykłą miłością. Twoje życie to jedna wielka przygoda, niemniej jednak ułożona w ramy rozsądku. Potrafisz podejmować dość spektakularne decyzje, ale nigdy nie popadasz w kłopoty. Wynika to zapewne z Twojego rozsądku, które niesie twardy i konsekwentny Saturn. W uczuciach jesteś zagubiona i cokolwiek rozmarzona, marzysz o ideale, o kimś niezwykłym, królewnie lub królewiczu.

Osoby urodzone w dniach 21.01- 31.01 podlegają wibracjom Anioła Nieśmiertelnika. Jesteś rasowym Wodnikiem i niemały wpływ na Twoje zachowania ma planeta Uran. Wrażliwy i czuły Nieśmiertelniku, dla wielu jesteś symbolem skromności i wrażliwości. Posiadając przy tym lotny i finezyjny umysł, jesteś zapewne atrakcyjny dla płci przeciwnej. Trochę zagubiony z Ciebie królewicz lub królewna, nie zawsze dobrze radzący sobie z realiami życia. Masz jednak szczęście do spotykania ludzi silnych i przedsiębiorczych, dzięki którym podążasz śmiało przez meandry życia Twój romantyczny charakter zniewala i powoduje, że jesteś kochany, a czasem nawet uwielbiany. Jednym słowem, powinieneś mieć sporo szczęścia w życiu.

Ludzie urodzeni w dniach 1.02-10.02 są poddani energii Anioła Jemioły. Jesteś zapewne osobą ekscentryczną i niebanalną. Poddany wpływom Urana i będąc zodiakalnym Wodnikiem wciąż zadziwiasz otoczenie swoim błyskotliwym umysłem i niekonwencjonalnymi zachowaniami. Zapewne jesteś osobą dość intrygującą dla płci przeciwnej, z tego względu, że Twoje ekscentryczne zachowania, czynią cię osobą dość nieprzewidywalną. I nie ma w tym twojej winy, ponieważ sam nie wiesz, co za chwile wymyślisz lub, co zechcesz zaplanować. Twoje niezdecydowanie w sprawach uczuć potrafi być deprymujące dla partnera lub partnerki, ale tak naprawdę to Ty sam nie wiesz, czego chcesz.

Osobom urodzonym pomiędzy 11 a 19.02 patronuje Anioł Kosmei. Podlegasz także energii zodiakalnego Wodnika. I jego planety Urana. Twój indywidualizm i potrzeba wolności, bywa częstokroć przyczyną utrapień innych osób. Zadziwiasz otoczenie swoimi adekwatnymi i niebanalnymi opiniami, doświadczeniem i profesjonalizmem. Trudno Cię zdefiniować, bo czynisz wrażenie roztrzepanej i nieco ekscentrycznej osoby. Potrafisz jednak wykonywać dość konkretne ruchy w swoim życiu. Jeśli już zdecydujesz się na związek jesteś przewodnikiem, wspaniałym kapitanem, który prowadzi swój statek po spokojnych i dość przewidywalnych wodach. Potrzebujesz jednak swojej prywatnej wolności, własnej przestrzeni życiowej, zakamarków, gdzie nikt nie zagląda. Stąd zapewne uciekasz w świat swojego hobby, które starannie pielęgnujesz przez całe życie. Anioł Kosmei chce zasilić Cię

Jeśli urodziłeś się pomiędzy 20 a 29 lutego, podlegasz wibracjom Anioła Mimozy oraz energiom zodiakalnych Ryb i ich planety Neptuna. Jesteś istotą niezwykle delikatną, czułą i wrażliwą, aż do bólu. Cenią Cię za dobroć i chęć niesienia pomocy. Romantyczne Mimozy są wspaniałymi, czułymi kochankami. One jak mało, kto, znają sztukę miłosnego uwodzenia. Jeśli zostaniesz otoczona opieką i miłością, otrzymasz dobrą egzystencję materialną, to odwdzięczysz się czułością i świetnie poprowadzisz dom.

Jeśli urodziłeś się w dniach pomiędzy 1 a 10 marca, to Twoją opiekuńczą istotą jest Anioł Maku. Przy czy działają na Ciebie energie zodiakalnej Ryby i jej planety Neptuna. Jesteś osobą o fascynującej, niebanalnej urodzie. Będąc tak pociągająca zewnętrznie, dysponujesz równie bogatym i kreatywnym umysłem. Czasem poddajesz się emocjom, ale taką już jesteś istotą... We współczesnym języku kwiatów to symbol oszałamiającej urody. Osoba poddana wibracjom tego krwistoczerwonego kwiatu jest dość niebezpieczna, ma swoje zdanie, swoje zasady i trudno ja utemperować, ale tym samym jest tak niezwykła i ekscytująca.....

Jeśli urodziłeś się w dniach od 11.03-20.03 podlegasz opiece Anioła Lilii. Spory wpływ na Twoją osobowość mają energie zodiakalnej Ryby i wojowniczego Barana. Stąd zapewne wiele w Tobie przeciwieństw, co czyni Cię niebanalną istotą. Taka niewinna i wydawałoby się delikatna, jednak to pozór tylko. Lilia jest symbolem władzy królewskiej. To kwiat wysoki i silny. Dlatego możesz stwarzać wrażenie delikatnej i słabej osoby, jednak jesteś przedsiębiorczy i bardzo szlachetny w postępowaniu. Ty nie wchodzisz w nieczyste układy, idziesz prostą drogą.

Osobom urodzonym w dniach 21.03-31.03 patronuje Anioł Tojadu. Równocześnie podlegasz energiom zodiakalnego Barana i jego planety Marsa. Jesteś silną, przebojową i dość impulsywną osobą. Świetnie radzisz sobie na płaszczyźnie egzystencjonalnej. Zadziwiasz otoczenie swoim oryginalnym podejściem do spraw materialnych. Bo niby nie masz nic, żadnych możliwości, marzenia kosmiczne, w stosunku do stanu posiadania, jednak w efekcie zdobywasz, to, co zechcesz. Możesz denerwować otoczenie swoją impulsywnością i nadmierną emocjonalnością, ale dzięki temu jesteś tak kolorowy i bardzo....ludzki.

Jeśli urodziłeś się pomiędzy 1- 10 kwietnia, to Twoją istotą opiekuńczą jest Anioł Geranium. Do tego możesz być wspomagany energiami zodiakalnego Barana i jego planety Marsa. Kochasz rodzinę, zwierzęta i.....święty spokój. Swoje problemy wolisz rozwiązywać w samotności, zaszyty w pieleszach domowego zacisza. Cenią Cię za wrażliwość i delikatność w podejściu do innych. Dla tzw. świętego spokoju, ustępujesz, jednak cierpisz później zaszyty w swoich prywatnych norkach.

Osobom urodzonym w dniach 11.04-20.04 patronuje Anioł Hortensji. Przy czym poddany jesteś energiom zodiakalnego Barana i planety Marsa.

Zwracasz uwagę płci przeciwnej swoją egzotyczną, wyrazistą urodą oraz niebanalną osobowością. Przebojowość i determinacja, to Twoje atuty. Potrafisz znaleźć oryginalne i niekonwencjonalne rozwiązania, czym zaskakujesz częstokroć swoje otoczenie.

Jeśli urodziłeś się w dniach od 21.04 do 30.04 jesteś poddany wibracjom Anioła Dalii. Niebagatelny wpływ mają też energie zodiakalnego Barana i Byka, co czyni Cię po trochu wojownikiem, a po części Donżuanem. Lubisz romanse, Twoja zmysłowość i kochliwość, bywa zapewne przyczyną utrapień osób, które wpadną w Twoje sieci. A misternie potrafisz je pleść, bo przecież bogini miłości Wenus, patronuje twym poczynaniom. Jesteś bardzo atrakcyjnym kąskiem dla płci przeciwnej, jednak po dłuższym poznaniu możesz stanąć im ością w gardle.

Wszystkim urodzonym 1.05-10.05 patronuje Anioł Konwalii. Ponadto dość silny wpływ wywiera zodiakalny Byk i jego planeta Wenus. Potrafisz ująć otoczenie swoim dobrym i czułym sercem. Jesteś przedmiotem podziwu i szacunku, gdyż podzielisz się tym, co masz.. Nie odmówisz, oddasz czasem swoje zapasy odłożone na czarną godzinę. Z jednaj strony to dobrze, ale dla innych, Ty czujesz się wykorzystywana i po czasie uznajesz swoją łatwowierność. Niby już nauczona doświadczeniem, ponownie popełniasz te same błędy. Jesteś tym wspaniałym Głupcem z Tarota, który idzie przez świat ufny, jak dziecko, zapatrzony w wyższe ideały.

Osoby urodzone w dniach 11.05-21.05 są poddane wpływom i opiece Anioła Kaczeńca. Ponadto niebagatelny wpływ na osobowość wywierają energie zodiakalnego Byka i jego planety Wenus. Postrzegają Cię jako najlepszego partnera życiowego i przyjaciela. Zresztą tak jak kwiat, którego wibracjom jesteś poddany, uwielbiasz wodę, otoczenie wody, morze i jeziora. Stąd też tak wiele w Tobie uczuć, bo przecież w symbolice, woda to uczucia. Niemniej jednak czasami jesteś nadwrażliwy i dość humorzasty, trudno z Tobą wytrzymać. Co gorsze Ty sam nie zdajesz sobie sprawy, skąd to się bierze? Sam dla siebie bywasz nieprzewidywalny w swoich nastrojach i uczuciach.

Jeśli urodziłeś się w dniach 11.05-31.05, to Twoim Patronem jest Anioł Margaretki. Ponadto podlegasz energiom zodiakalnego Bliźnięcia i jego planety Merkurego. Taki zestaw czyni z Ciebie osobę słynącą z błyskotliwości, dowcipu i tej niezwykłej giętkości języka w posługiwaniu się słowem. Dlatego często zadziwiasz otoczenie intelektem, błyskotliwością umysłu i ciętym językiem. Jeśli zechcesz, potrafisz osiągnąć sukces zawodowy, posiłkując się przy tym dokładnością i pracowitością, co nie zawsze Ci się zdarza. Potrafisz być osobą nieuporządkowaną i nawet posiadającą cechy bałaganiarza, niemniej jednak, gdy wchodzisz w stan mobilizacji, stajesz się układny i porządny.

Urodzonym w dniach 1.06-11.06 patronuje Anioł Dzwonka.

Poddany jesteś również wibracjom zodiakalnych Bliźniąt ich planety opiekuńczej, Merkurego. Potrafisz być gadułą i trzpiotem. Jednak kochają Cię za bystrość umysłu, intelekt i niebanalne podejście do codzienności. Jesteś przy tym wspaniałym towarzyszem życia. Zawsze masz mnóstwo pomysłów na smutne, szare dni i nie sposób z Tobą się nudzić. Znajdziesz ciekawe zajęcie i uatrakcyjnisz je do tego miłą rozmową.

Osobom urodzonym w dniach 12.06-21.06 patronuje Anioł Stokrotki, ponadto poddany jesteś wibracjom zodiakalnych Bliźniąt oraz ich planety Merkurego. Jesteś stonowaną, elegancką i ujmującą dyplomatką. To już nie trzpiot i gaduła, ale bystra i cięty, mająca język istota. Dobrze mieć Stokrotkę w gronie przyjaciół, ona nie zawiedzie, nie oszuka. Skromna i delikatna, jednak silna i mocna, bardzo pracowita i konkretna. Osoba poddana wibracjom Anioła Stokrotki jest bardzo uczciwa i niepodatna na blichtr fałsz otoczenia.

Jeśli urodziłeś się w dniach 22.06-1.07 to Twoją istotą opiekuńczą jest Anioł Tulipana. Natomiast Twoją planetą jest Księżyc, który uwrażliwiając Cię na piękno świata i świat uczuć, czyni Cię osobą niezwykłą. Dla otoczenia możesz wydawać się osobą piękną, stabilną i silną, znającą swoją wartość. Niemniej jednak w głębi duszy jesteś nieśmiały i wrażliwy, podatny na zranienia i częstokroć zapatrzony w wyższe ideały, nie dostrzegasz prawdziwej rzeczywistości. Anioł Tulipana pojawia się w trudnych dla Ciebie chwilach,

Urodzonym w dniach 2.07-12.07 patronuje Anioł Lilii Wodnej, znak zodiakalnego Raka i jego planeta Księżyc.

Jesteś wrażliwą i szczerą, aż do bólu, istotą. Kochasz rodzinę, dom, zwierzęta i dzieci. Za to też jesteś pożądanym lub pożądaną partnerką życiową. Źródłem twoich problemów bywa przesadzona nadopiekuńczość. Prowadzi Cię to drogą wiecznych utrapień, wciąż zamartwiasz się o najbliższych, chcąc utrzymać wszystko pod kontrolą stajesz się kapryśny, masz poczucie skrępowania i ograniczania przez otoczenie.

Jeśli urodziłeś się w dniach od 13.07 –23.07, to opiekuje się Tobą Anioł Fiołka. Jesteś też pod silnym wpływem energii zodiakalnego Raka i jego planety Księżyca. Postrzegają Cię jako istotę miłą, wrażliwą i delikatną. Kochają Cię nie za przebojowość, lecz za skromność i wrażliwość. Pociągająca dla płci przeciwnej jest Twoja miła i elegancka aparycja. Najciekawsza jest Twoja dusza, dusza Anioła w służbie ludzkości. Wytrwale pomagasz pokrzywdzonym i nieszczęśliwym. Kochasz przyrodę, zwierzęta, rośliny.

Osobom urodzonym w dniach 24.07-2.08 patronuje Anioł Dzikiej Róży, jednocześnie wpływ ma energia zodiakalnego Lwa i jego planety Słońca. Jesteś radosną, energiczną i dość żywiołową istotą. Kochasz towarzystwo, zmiany, zabawę, smakując życie, jak słodką pomarańczę. Uwielbiasz doświadczać smaku życia, pochłania Cię różnorodność i przygoda. Zapewne jesteś istotą dość niebanalną o niezwykle oryginalnym podejściu do życia. Twoja odwaga zachęca innych, często jesteś podziwiany, lecz czasem wzbudzasz zazdrość i nawet zawiść.

Jeśli urodziłeś się w dniach 3.08-12.08, to podlegasz wibracjom i wpływom Anioła Słonecznika, on jest Twoim patronem i opiekunem. Niebagatelną inspirację mają też wibracje zodiakalnego Lwa i jego planety Słońca. Lubisz skupiać na sobie uwagę otoczenia. Właściwie jesteś osobą silną i niezależną, ale jak zwykle jest, ale. Pomimo, że świetnie radzisz sobie z egzystencją, potrafisz przebojowo prowadzić swoją firmę lub zajmować eksponowane stanowisko, to masz problemy w sferze uczuć. Może, dziać to z powodu zbyt silnie postawionego Słońca, a może nie potrafisz być cierpliwy w stosunku do drugiej istoty. Nie wiedząc, gdzie leży problem szukasz, wciąż i wciąż. Zastanawiasz się, kiedy nadejdzie ten ukochany lub ta jedyna, wymarzona.

Jeśli urodziłeś się w dniach 13.08-23.08 to Twoją roślinną istotą opiekuńczą jest Anioł Róży. Ponadto wspomagany wibracjami zodiakalnego Lwa i Słońca jesteś wspaniałą, niezwykłą istotą.

Róża, to mistyczny symbol serca, romantycznej, ale jakże zmysłowej miłości. To także środek kosmicznego koła, w symbolice to znak niebanalny, bardzo kosmiczny i ezoteryczny.

Ludzie kochają Cię za zmysłowość, seksualność, namiętność, nawet Twoje kaprysy uchodzą niepostrzeżenie. Jesteś niebanalną, romantyczną istotą, wciąż i wciąż szukającą nowych, miłosnych wrażeń. Często jesteś osobą o oryginalnej, oszałamiającej urodzie, trudno Ci się oprzeć. Często cierpisz na przerost ambicji, chcesz stać na świeczniku, w blasku jupiterów, jeśli Ci to nie pisane, patrzysz na innych. Częstokroć czerpiąc z nich inspirację, stajesz się małym lwem na swoim małym, własnym podwórku...

Jeśli urodziłeś się w dniach 24.08-2.09, to podlegasz opiece Anioła Hibiskusa, wibracjom zodiakalnej Panny i jej planety Merkurego. Można mówić o Tobie, że jesteś esencjonalną, mocną i konkretną istotą. Przy czym, jesteś niezwykłą, o fascynującej urodzie i ciętym języku osobą. Przyciągasz innych swoim niebanalnym, ale analitycznym i dość wyważonym sposobem bycia. W Tobie można znaleźć wszystko i artystyczną duszę i zdrowy pragmatyzm. Konkret i ulotność, czasem jesteś jak kameleon i właściwie otoczenie ma problem ze zdefiniowaniem Twojej osoby. Faktycznie to postępujesz zgodnie z zasadą, aby tobie było wygodnie, dotyczy to też sfery uczuć. Na pewno nie zaliczasz się do ludzi, którzy chcą krzywdy drugiego człowieka. Wiele w tobie szlachetności i dobroci serca.

Jeśli urodziłeś się w dniach 3.09.-11.09 to jesteś poddany wibracjom Anioła Goździka oraz wibracjom zodiakalnej Panny i jej planety Merkurego. Jesteś osobą, która może znaleźć satysfakcję, zostając mistrzem materii. Czyli istotą konkretną, zrównoważoną, potrafiącą dojść do wielkiego, ziemskiego bogactwa. Jeśli nie zagubisz się w meandrach kont bankowych i spraw materialnych, dojdziesz do wielkiego szczęścia. Być może twoim celem jest zrównoważenie materii z duchowością.

Wiele osób znaku Goździka zmienia się w drugiej części życia

Jeśli urodziłeś się w dniach 13.09-22.09 podlegasz opiece Anioła Astra oraz wibracjom zodiakalnej Panny i jej planety Merkurego. Jesteś wierną i czułą istotą, marzącą o wielkiej miłości i wielkim szczęściu. Twoja układność i surowość zasad, jest marzeniem innych. Ale dla Ciebie to tylko ograniczenia, ta porządność jest dla Ciebie sprawą wymuszoną. Chociaż uwielbiasz trzymać się w pewnego rodzaju ramach, to z drugiej strony jest to dla Ciebie meczące. Tęsknie zaglądasz za wyluzowaniem, jednak sam nie potrafisz lub boisz się, co gorsza dotrzeć do takich właśnie stanów. Zapewne jesteś osobą dość skomplikowaną, zgłębiającą świat duchowości, szukającą, innych, niekonwencjonalnych rozwiązań. Stąd też zapewne nie jesteś łatwym partnerem życiowym. Nie potrafiąc zrozumieć siebie, częstokroć nie rozumiesz drugiego człowieka.

Jeśli urodziłeś się w dniach 23.09-3.10. to Twoją istotą opiekuńczą jest Anioł Wrzosu. Podlegasz przy tym energiom zodiakalnej Wagi i jej planety Wenus.

Wierny przyjaciel, dyplomatyczna osoba, urodzony optymista, oto Twoje atrybuty. Należysz do osób, które lubią komfort materialny i otaczanie się pięknymi rzeczami. Jesteś smakoszem i sybarytą, wspaniałym, namiętnym kochankiem, biegłym w sztuce ars amandi. Przy czym optymistycznie nastawiony do świata jesteś mistrzem w przyciąganiu pozytywnych wydarzeń do swojego życia. Niektórzy ludzie zazdroszczą Ci tej lekkości w życiu, jednak nie ma chyba, czego. Do wszystkiego dochodzisz ciężką pracą. Swój majątek materialny i duchowy, zawdzięczasz swojej wytrwałości i zdeterminowaniu.

Jeśli urodziłeś się w dniach 4.10-13.10 to jesteś poddany wibracjom Anioła Kamelii, energii zodiakalnej Wagi i jej planety Wenus. Jesteś dość ambiwalentna, prawdziwa Waga, z jednej strony smutna, z drugiej radosna jak dziecko. Lekka, powabna, i kapryśna, tak odbierają Cię inni. Otoczenie uwielbia Cię za humor, lekkie podejście do życia, wdzięk i urodę. Raczej dostrzegają pozytywy, wady uchodzą Ci na sucho. Nawet to, że nie wiesz sama, czego chcesz. Twoje humorki mogą być prawdziwym utrapieniem partnera lub partnerki, biorących życie zbyt poważnie. Bo ty niby taka poważna, z drugiej strony chcesz się bawić życiem. W dużej mierze Twoje marzenia spełniają się i zostajesz osobą szczęśliwą, cieszącą się kropelkami życia... Anioł Karmeli pojawia się w Twoim życiu,

Jeśli urodziłeś się w dniach 14.10-23.10 to podlegasz wibracjom Anioła Bzu oraz energiom zodiakalnej Wagi i jej planety Wenus. Jesteś silną i niezależną istotą. Częstokroć smutek i melancholie duszy ukrywasz za maską pozornie roześmianego oblicza. Na pewno jesteś osoba fascynującą i niezwykłą dla innych. Otoczenie uważa, że masz życie lekkie, łatwe i przyjemne, jedynak jest inaczej. Swoje wewnętrzne dylematy przeżywasz w zaciszu swojej prywatności. Tam koisz smutki, nieraz zaglądając w świat transcendencji. Ze wszystkich złych doświadczeń chcesz wyciągnąć stosowne wnioski. Jesteś idealnym partnerem, dla niebanalnych i tolerancyjnych osób.

Anioł Bzu pojawia się, gdy przeżywasz jakieś rozterki,

Jeśli urodziłeś się w dniach 24.10-2.11 to Twoją istotą opiekuńczą jest Anioł Frezji. Podlegasz ponadto wpływom zodiakalnego Skorpiona i jego planety Plutona.

Jesteś mistrzynią magii, fascynująca i uwodzicielska, znająca arkana miłosnego kunsztu. Otoczenie odbiera Twój niezwykły magnetyzm, potrafisz uwieść każdego, jeśli tylko zechcesz. Masz wrodzony zmysł piękna i elegancji, lubisz otaczać się pięknymi rzeczami. Twoje rzeczy są nietuzinkowe i markowe.

Masz oko do bibelotów, tam, gdzie inni nie dostrzegą uroku i czaru eleganckich, wartościowych rzeczy, Ty ich nie przegapisz. Potrafisz kupić po okazyjnej cenie nieraz całkiem wartościowe rzeczy. Nadajesz się na marszanda lub kolekcjonera, gdyż masz smak i tę żyłkę. Anioł Frezji pojawia

Jeśli jesteś osobą urodzoną 3.11-12.11, to Twoim Aniołem Kwiatowym jest Anioł Orchidei. Ponadto wpływają na Ciebie wibracje zodiakalnego Skorpiona i jego planety Plutona. Kochają Cię za powab, czar, niekonwencjonalne zachowania. Masz dobrą intuicję i jesteś artystyczną duszą, a to już wiele, by osiągnąć sukces. Masz niezwykłą duszę, zwaną przez niektórych, artystyczną. Pociąga Cię to, co nieodgadnione, co piękne i fascynujące. Lubisz tajemnice, szczególnie takim woalem otaczasz się w codziennym, uczuciowym życiu. Zapewne nie jesteś zbyt dobrze rozumiana, nawet przez bardzo bliskie osoby. Jest to wynikiem Twojej niezależności i ekscentryczności w zachowaniu. To dobre cechy, o ile nie przysparzają Ci dylematów. Anioł Orchidei pojawia się w

Jeśli urodziłeś się w dniach 13.11-22.11, to podlegasz opiece Anioła Piwonii, ponadto na Twoją osobowość mają wpływ wibracje zodiakalnego Skorpiona i jego planety Plutona.

Możesz być problemem dla ludzi niestałych i fałszywych, Twoja szczerość i prostolinijność, potrafi zbijać z tropu. Niemniej jednak, to nie przysparza Ci dylematów, Ty wolisz swoje małe, ale wypróbowane grono szczerych przyjaciół. Nie lubisz fałszu, ani nieprawych, ciemnych interesów. Dla Ciebie wszystko powinno istnieć w odcieniach bieli. Pomimo tego doskonale zdajesz sobie sprawę z ciemnych barw tego świata. Przy czym potrafisz poruszać się tylko w tych najjaśniejszych.

Jeśli urodziłeś się w dniach 23.11-2.12, to Twoim Aniołem kwiatowym jest Anioł Gladioli. Wpływ mają też energie zodiakalnego Strzelca i jego planety Urana.

Uwielbiasz wolność, niezależność, dachy utkane gwiazdami i chmurami, wielkie przestrzenie i podróżowanie.

Nie jesteś jednostką ograniczającą, nie znosisz kontrolowania. Odniesiesz życiowy sukces pracując w terenie lub prowadząc samodzielną działalność. Jesteś osobą niebanalną, potrafisz szokować otoczenie swoją niezwykłą niezależnością oraz czystością myśli. Co u Ciebie w sercu, to i na języku. Niestety nie należysz do najlepszych dyplomatów i Twoja szczerość słowa, potrafi deprymować. Jesteś wspaniałą jednostką i doceni Cię ten, kto znajdzie w Tobie przyjaciela.

Jeśli urodziłeś się w dniach 3.12-22.12, to podlegasz opiece Anioła Mniszka Lekarskiego oraz energiom zodiakalnego Strzelca i jego planety Urana.

Osoby znaku Mniszka to urodzeni kupcy i przedsiębiorcy. Z sukcesem prowadzą firmy handlowe lub jeszcze lepiej agencje reklamowe. Generalnie sprawdzają się w zawodach, wymagających szerokiego kontaktu z ludźmi. Są komunikatywni i elokwentni, potrafią posługiwać się słowem, jak bronią. Są nieprzeciętnie wygadani. Kochają Cię za niebanalne i dość niekonwencjonalne zachowania. Za wrodzoną inteligencję i towarzyskość. Także za to, że często jesteś osobą odnoszącą sukces materialny, która chętnie wspomoże innych. Zresztą zarabianie pieniędzy przychodzi Ci z łatwością. Często poruszasz się w świcie mas mediów, zarabiasz dość niekonwencjonalnymi metodami. Anioł Mniszka Lekarskiego pojawia się w Twoim życiu, aby uzdrowić Twoje finanse. Być

Jeśli urodziłeś się w dniach 13.12-22.12, to podlegasz opiece Anioła Lotosu. Ponadto wpływają na Ciebie energie zodiakalnego Strzelca i jego planety Urana. Jesteś osobą kochającą życie, gotową na zmiany i zmian tych nieustannie doświadczającą. Odbierają Cię jako istotę życzliwą, radosną i szczerą, bez cienia fałszu i obłudy. Nie bierzesz życia zbyt serio, masz do niego pewien dystans, czując podświadomie, że to zaledwie etap wielkiej kosmicznej drogi. Niestety Twoi partnerzy nie zawsze są przygotowani na taki ogląd świat, stąd zapewne i konflikty w związku. Nie są one jednak wynikiem braku miłości, której Ci nie brakuje, Twoim ukochanym też, ale braku zrozumienia.

Jeśli urodziłeś się w dniach 23.12-31.12 to Twoim kwiatowym Aniołem jest Anioł Szarotki. Podlegasz przy tym energiom zodiakalnego Koziorożca i jego planety Saturna.

Jesteś istotą niezwykłą, dobrym i wiernym przyjacielem na całe życie. Pomimo, że droga Twojego życia jest stroma i trudna, podążasz nią radośnie i energicznie. Wiele w Tobie optymizmu i radości życia. Ludzie mówią, że jesteś nie do zdarcia.

Dlatego też nie poddajesz się chorobom i właściwie to cieszysz się dobrym zdrowiem, aż do lat sędziwych. Partner z Ciebie prostoduszny i szczery. Kto doceni Cię, powie, że trafił na skarb. Co prawda, tracisz często na swoim upieraniu się przy sprawach banalnych i całkiem niepotrzebnych. 

Wszystkie obrazy w tym albumie


 
IHomeNEWSYNapisz mailaWarsztatySpotkaniaPowróż sobieHoroskopMediaPokaz kartKalendarz księżycowyKSIĘGADodaj ogłoszenieLinkiKontakt