ELLA SELENA WRÓŻKA PARAPSYCHOLOG
Anioł Możliwych Cudów może sprawić, że Twoje życie stanie sie cudem, zaufaj, uwierz i pokochaj......
IHomeNEWSYNapisz mailaWarsztatySpotkaniaPowróż sobieHoroskopMediaPokaz kartKalendarz księżycowyKSIĘGADodaj ogłoszenieLinkiKontakt
Home
 
WITAJCIE SERDECZNIE MOI KOCHANI, ,,CHWILOWO" BEDĘ NIEDOPSTĘNA DLA WASZYCH POTRZEB
O ZMIANACH NIEZWŁOCZNIE POIFORMUJĘ. BARDZO DZIĘKUJĘ I ZAGLĄDAJCIE TU DO MNIE CZASAMI......

 
  
          
Zapraszam do zakładki HOROSKOPY, przygotowałam
                                        dla Was hor numerologiczny i tarotowy.

Zapraszam na facebooka Ella Selena.

 
Znajdziecie tam produkty, dostępne w sprzedaży, możecie poczytać horoskopy lub powróżyć moimi autorskimi kartami.                                                                                       

WIELKA PROMOCJA PRODUKTÓW ELLI SELENY

Karty autorskie Elli Seleny książeczka plus 47 kart ….........................20 zł/ kpl

Karty anielskie Elli Seleny książeczka plus 24 karty...............................20 zł/kpl

Anioły Kwiatowe Elli Seleny książeczka plus 40 kart.............................20 zł/kpl

Horoskop celtycki Elli Seleny książeczka plus 40 kart............................20 zl/kpl

magiczny kociołek Elli Seleny, czyli czary i magia dla każdego książka 12 zł/szt

Podstawowe rozkłady kartami...................................................................5 zł/ szt

Astrologiczny rozkład kartami................................................................5 zł /szt

Cykl jowisza, piękna rozkładówka z obszernym opisem........................5 zł/szt


Jeśli chcesz zamówić produkt lub ich zestaw skorzystaj z konta, które jest zamieszczone w zakładce ,,NAPISZ MAILA”, następnie do danej przesyłki dołącz sumę w kwocie 5 lub 8 zł. Najlepiej skontaktuj się telefonicznie i zapytaj o wysokość wpłaty. Tel 604 057 651

Wysyłki realizujemy na bieżąco, na dostawę możesz czekać najwyżej 3,4 dni.

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww


Nazywam się Ella Selena, jestem wróżką i parapsychologiem. Ezoteryką interesowałam się już w dzieciństwie, niemniej jednak dopiero w dojrzałym wieku zaczęłam się nią zajmować zawodowo. Jestem autorką czterech, pięknych tali kart, książki o czarach, pięknie i bardzo przystępnie opracowanego Cyklu Jowisza, Rozkładu Astrologicznego oraz Podstawowych rozkładów kartami   Znacie mnie z programów telewizyjnych i radiowych oraz jako autorkę horoskopów i artykułó o tematyce ezoterycznej umieszczanych w internecie oraz w prasie.Dziękuję za odwiedzenie mojego serwisu i zapraszam serdecznie do zapoznania się z poszczególnymi działami  

Jako wróżka uważam, że ważny jest czas tu i teraz, stąd, dobra wróżba polega na uświadomieniu sobie swojej pozycji w danym momencie czasu i przestrzeni. To my jesteśmy świadomymi kreatorami naszej przyszłości, od nas zależy jej zmiana. Generalnie zasada jest prosta, nie zmienisz przeszłości, ale możesz wpłynąć na przyszłość. Osobiście wróżę kartami klasycznymi, tarotem i oczywiście swoimi autorskimi taliami kart. Możecie skontaktować się ze mną telefonicznie lub osobiście. Zapraszam serdecznie.                                                                                                               
           Tel. 604 057 651               e- mail wrozkaella@wp.pl 

 
ARTYSTYCZNE ZDJĘCIA Z UDZIAŁEM MOICH KART WYKONANE PRZEZ MADZIĘ GRABARCZYK
 
 
 

        CYKL JOWISZA II NAKŁAD DOSTĘPNY OD DZISIAJ TZN OD 6 LIPCA 2012 R


Planeta Jowisz kojarzy się ze szczodrobliwością, rozrostem, ekspansją, także z dalekimi podróżami i to nie tylko tymi fizycznymi, związanymi z wyjazdami do dalekich, niezwykłych krajów, ale też i tymi duchowymi, związanymi z wyższym wykształceniem i poszerzaniem swoich horyzontów myślowych. Planety maja wpływ na ludzi, zwierzęta, na rośliny i także na nasza planetę, gdzie pewne wydarzenia, jak erupcje wulkanów, przypływy i odpływy oceanów, tajfuny, sztormy, trzęsienia ziemi są skorelowane z cyklem planetarnym. Cykl jowiszowy trwa nieprzerwanie dwanaście lat , oczywiście w zaokrągleniu, nie liczę już dni i godzin. W owym jednym obiegu Jowisz daje nam dobrodziejstwo lata i jesieni, obdarza trudem jowiszowej zimy. Ta mandala pozwoli Ci określić swoje położenie w czasie i przestrzeni, dzięki owej wiedzy będziesz wiedział, dlaczego dane lata okazały
się niepomyślne, a inne zaś pozwalały na rozwój osobisty i materialny. A to informacja dla kolekcjonerów. Mandala została zmodyfikowana i poprawiona, zaznaczono pory roku, czyli zimę, wiosnę, lato i jesień, ponadto zmieniono tekst, wzbogacając go o nowe przemyślenia Autorki Elli Seleny. Życzymy miłej lektury i bogatych przemyśleń odnośnie naszej, materialnej rzeczywistości, jak i również naszej gwiezdnej wędrówki.

Produkt możesz zamówić już teraz, cena 12 zł plus koszty wysyłki. Zadzwoń 604 057 651

 OKŁADKA PUDEŁKA KART ANIOŁY KWIATOWE
               KARTY ANIOŁY KWIATOWE
Inspiracją do stworzenia Aniołów Kwiatowych był opracowany wcześniej Horoskop Kwiatowy. Zupełnie nieświadoma, następujących zdarzeń pisałam go parę lat wcześniej, przyporządkowując wibracjom kwiatów, znaków zodiakalnych i ich planet.
Na kanwie horoskopu kwiatowego powstały, barwne karty Aniołów Kwiatowych. Po raz pierwszy w Polsce ich symbolika została poruszona w kontekście do wróżb i wyroczni. Stąd też Anioły Kwiatowe doskonale nadają się do celów wróżebnych oraz do pracy z własnym wnętrzem.   

Anioły Kwiatowe Elli Seleny składają się z 36 lakierowanych i foliowanych kart oraz napisanej do nich książeczki o wymiarach 10x15 cm, zawierających 100 str. Wielkość kart 9x12 cm, karty są lakierowane i woskowane. W książeczce opisano wszystkie karty, omówiono znaczenie wróżebne. Ponadto dywagacje autorki na temat symboliki kwiatów, rozkładów oraz pracy z kartami anielskimi.

Cena kompletu 65 ZŁ  Zamów już teraz, 0604 057 651

 

 

PRZÓD PUDEŁKA, W KTÓRYM ZNAJDUJA SIĘ KARTY. 

                KARTY HOROSKOP CELTYCKI ELLI SELENY
Horoskop Celtycki Elli Seleny jest pierwszą w Polsce pozycją, omawiającą symbolikę oraz ezoteryczne znaczenie drzew w kontekście wróżb i wyroczni. Ponadto na kartach zostały zawarte symbole planet, znaków zodiaku oraz uwzględniona numerologia. Dobre narzędzie dla astrologa i numerologa. Przydatne w określaniu dokładnego czasu wydarzeń przeszłych lub nadchodzących.
Kart jest 40, posiadają znaczenie pozytywne i negatywne, obrazowo opisane w książeczce dołączonej do nich. Karty są foliowane, wielkość 9x12 cm.
Cena kompletu składającego się z 40 kart oraz książeczki z ich opisem, tylko 65 zł, zamów juz teraz 604 057 651 
    
Magiczny kociołek Elli Seleny, czyli czary i magia dla każdego.

OKŁADKA KSIĄŻKI ELLI SELENYPolecam tę książkę każdemu i matce i córce. Znajdziecie tam magiczne przepisy, opowieści, horoskopy.....nie odłożycie jej w zakamarki szaf, zawsze znajdziecie dobry moment, aby sięgnąć po tę wspaniałą książkę i przeczytać werset, stronę lub kilka stron, coś sobie przypomnieć, czymś się wspomóc. Magiczny kociołek to przysłowiowa książka kucharska, zawsze jest odpowiedni moment, aby siegnąć po magiczny przepis. Do tego bardzo ładnie wydana. Okładka broszurowa, lakierowana, wielkość  12x20 cm, 208 stron
Sięgnąć możesz do rozdziału, gdzie magia w praktyce nauczy cię sięgania po ziemskie dary w postaci obfitości materialnej i szczęścia duchowego. Rozdział z horoskopami wprowadzi cię w czarowny świat kamieni, kwiatów, drzew i...magii miłosnej. Rady w niej zwarte pozwolą ci rozwinąć twoje naturalne moce i wykorzystać je na płaszczyźnie dnia codziennego.

Cena książki 12 zł plus koszty wysyłki (dostarczenie na adres, za potwierdzeniem odbioru) zamów już teraz 0604 057 651. Naprawdę warto.

ROZŁOŻONA PLANSZA, PRZYGOTOWANA DO DYWINACJI.         
ROZKŁAD ASTROLOGICZNY ELLI SELENY

12 - domowy rozkład astrologiczny
 

Jest to praktyczna rozkładówka, po rozłożeniu mająca wielkość 60x40 cm. Natomiast po złożeniu przybiera wielkość książeczki 15x20 cm. Mandala astrologiczna ma przepiękną grafikę, zaznaczone rozkłady na płaszczyźnie dnia codziennego, psychologiczny, na firmę , na diagnozowanie chorób, układy rodzinne itd. Prosta w obsłudze. Trzeba tylko dokładać karty i odczytywać znaczenie.
 


Tutaj autorka przedstawia zasady korzystania z mandali astrologicznej. Przyłożone karty do poszczególnych domów horoskopu, pokazują sytuację osoby, której wróżymy. Do wróżenia użyła swoich kart autorskich, anielskich i horoskopu celtyckiego. Niemniej jednak można posługiwać się wszystkimi, dostępnymi taliami kart. cena 10 zł plus koszty wysyłki.

STRONA TYTUŁOWA ROZKŁADÓWKI.                          PODSTAWOWE ROZKŁADY KARTAMI

Broszurka pomocna dla osób początkujących oraz profesjonalistów. W środku znajduje się sześć rozkładów opisanych i zobrazowanych kartami autorki. Krok po kroku opisane sa faktyczne sytuacje, zaistaniałe na kanwie dnia codziennego. Problemy uczuciowe, problemy samej ze sobą, co się stało z zagubionym zwierzęciem. Jak poradzić sobie na płaszczyżnie spraw zawodowych? To wszystko znajdziecie w tej pięknie opracowanej graficzne i merytorycznie rozkładówce. Polecam gorąco. Cena 10 zł, zadzwoń juz teraz i zamów 604 057 651.
                                                                       
JEDNA Z KART MÓWI O SZYBKIM DZIAŁANIU  JEDNA Z KART, JAK SOBIE POŚCIELESZ, TAK SIĘ WYŚPISZ 
KARTY AUTORSKIE ELLI SELENY
To jest pierwsza talia kart, stworzonych przez Ellę Selenę. Kart jest 47, wielkość 9x12 cm, do nich dołączona książeczka z opisem oraz opisane rozkłady i osobiste przemyślenia autorki.  Karty mają bardzo nowoczesną symbolikę, która bez problemów łaczy się z podświadomością osobie, której wróżymy. Stąd zapewne to ulubiona talia wróżek i wróżbitów, szczególnie tych początkujących. Aby wróżyc tymi kartami nie trzeba zgłębiać literatury, ani posługiwać się dołączoną do nich książeczką, zwierającą ich opisy. Niektórzy wróżbici porównują tę talię z tarotem XX wieku. Tak na marginesie kilka znanych w Polsce wróżek posługuje się nimi na codzień.
 
Karty mozna juz zamawiać, II nakład w spzredaży. (cena 65 zł wraz z wysyłka)z książeczką, zmodyfikowaną i rozszerzoną. Dzwoń 604 057 651

                                 
CUDOWNY, KOCHANY ANIOŁ
IDĄ DOBRE WIEŚCI, NIE OBAWIAJ SIĘ NICZEGO...   KARTY ANIELSKIE ELLI SELENY
To jest pierwsza talia kart anielskich, druga to Anioły Kwiatowe Elli Seleny. Karty są wielkości 9x12 cm, do kart dołaczona jest książeczka z opisem. kart anielskich jest 25, przy czym są opisane pozycje normalne i odwrotne, czyli plusy i minusy kart, co powoduje, że wróżący ma do dyspozycji 52 pozycje wróżebne w przeróżnych konfiguracjach. Karty sa pięknie wykonane i mają przepiękną grafikę.  Te Anioły zostały pokochane i zaakceptowane przez szerokie grono odbiorców,
 w związku z czym w dniu dzisiejszym tzn 6 lipca 2012 r mozna zamawiać juz w nowej szacie II nakladu, z piękną książeczką.  dzwoń 604 057 651 cena z wysyłka 65 zł.

 


  
IHomeNEWSYNapisz mailaWarsztatySpotkaniaPowróż sobieHoroskopMediaPokaz kartKalendarz księżycowyKSIĘGADodaj ogłoszenieLinkiKontakt